V rámci profesionální zámečnické výroby zhotovujeme pro naše zákazníky vrata, brány, zábradlí, ocelová schodiště, přístřešky, mříže, kovové palety, technické lávky, prvky pro čističky odpadních vod a podobné. Pracujeme výlučně s kvalitními materiály a dbáme na maximální bezpečnost, efektivitu a funkčnost výsledných produktů. Technika, kterou jsme vybaveni, nám umožňuje vyrábět zakázkové zboží od jednoho kusu až po tisícikusové série.

Na vaše přání zhotovíme originály i sériové výrobky.

Produkty zámečnické výroby dodáváme v široké škále povrchových úprav. Můžete si zvolit oblíbené žárové zinkování či třeba klasický barevný nátěr dle vzorníku RAL. Každou zakázku zpracováváme na základě předem dodané výkresové dokumentace, nebo ji na vaše přání sami ochotně zpracujeme.

Na svou práci jsme hrdí, za spolehlivost a funkčnost našich výrobků ručíme.

Máte otázky? Poradíme vám!

Kromě tvorby potřebné kompletní dokumentace vám nabízíme také možnost využít poradenství od našich fundovaných odborníků na zámečnickou výrobu, dopravu nákladním vozem Irbis Panda a montáž na vámi stanovené místo. Orientujeme se na výrobu pro soukromé účely, průmysl i stavebnictví. Ukázky naší práce naleznete v sekci Reference.

P1020478
Oprávnění k činnostem v kovovýrobě:

Osvědčení jakosti při svařování dle ČSN EN 729-2.
Velký průkaz způsobilosti (metoda svařování: 111 MAWE, 135 MAG, 311 OAW) včetně ČD.
Certifikát ČSN EN ISO 9001 : 2001.

Chcete poradit?
Napište nám!
Pro rychlejší kontakt volejte
+420 567 219 116