Ve společnosti Irbis PANDA se dlouhodobě specializujeme na kovovýrobu. Přání našich zákazníků svědomitě plníme již od roku 1991, kdy byla naše firma založena Ing. Milošem Hajzlerem. Sídlíme v Lukách nad Jihlavou.

Naší činností je laserové řezání, zámečnická výroba, výroba montovaných hal, kontejnerů, konstrukčních částí kolejových svršků a tepelných výměníků. Pracujeme s materiály běžných jakostí, vysokopevnostní a vysokolegovanou ocelí a barevnými kovy. Pro zajištění veškerého komfortu vám nabízíme komplexní služby od zadání až po samotnou realizaci projektu v určené lokalitě.

Proč Irbis PANDA

  • vyrábíme produkty na míru každému zákazníkovi
  • poskytujeme komplexní služby
  • pracujeme výlučně s kvalitními materiály
  • disponujeme prvotřídní technikou
  • své práci rozumíme a přistupujeme k ní zodpovědně

Naší specializací je zakázková výroba

Při zpracování každé zakázky si zakládáme na profesionálním přístupu a pečlivě odvedené práci se zárukou nejvyšší kvality a technické úrovně. Abychom vždy vyšli vstříc individuálním potřebám každého zákazníka, specializujeme se na zakázkovou výrobu.
Naše výrobky

Splňujeme požadavky na kvalitu

Moderní technika, kterou disponujeme, nám umožňuje vyrábět produkty od jednoho až po tisíc kusů. V naší výrobní hale pracujeme s unikátním laserovým řezacím centrem TruLaser 3030, CNC centry, ohraňovacím a hydraulickým lisem nebo také s pásovými pilami Bomar transverse
a dalšími kvalitními stroji. Naše výrobky splňují požadavky na kvalitu na základě systému managementu jakosti (QMS) dle normy ČSN EN ISO 9001 : 2001.
Technické vybavení

Vyhovíme nejnáročnějším požadavkům

Mezi naše spokojené zákazníky se řadí firmy jako Škoda Auto, Skanska, ELBH-CZ, Mivokor nebo GREMI Slovakia. Rádi vytvoříme plnohodnotné partnerství i s vámi nebo vaší firmou. Díky flexibilitě a prvotřídnímu technickému vybavení dokážeme splnit i ty nejnáročnější požadavky tak, aby hotové produkty vždy vykazovaly maximální funkčnost.
Reference

 

o-nas-1o-nas-2
Oprávnění k činnostem v kovovýrobě:

Osvědčení jakosti při svařování dle ČSN EN 729-2.
Velký průkaz způsobilosti (metoda svařování: 111 MAWE, 135 MAG, 311 OAW) včetně ČD.
Certifikát ČSN EN ISO 9001 : 2001.