31
srpen

Výročí oslavujeme novým webem

Výročí oslavujeme novým webem

Blíží se čas, kdy naše firma oslaví výročí 25 let působení na českém trhu. Jako poděkování za vaši přízeň bychom vám rádi věnovali dárek v podobě našich nových webových stránek. A co můžete od nového webu očekávat? Moderní přehledný design, více fotografií našich výrobků a spoustu zajímavých informací o práci v kovovýrobě.

Přišel čas na změnu

Za uplynulé čtvrtstoletí jsme ušli velký kus cesty. Naše firma se vyvíjela a postupně získala jméno v odborných kruzích. Nyní přišel čas, aby se tento pokrok promítl i do naší internetové prezentace. „Měli jsme zastaralý web a původní stránky už nesplňovaly požadavky doby,“ vysvětlil ředitel společnosti Miroslav Trtoň důvod prací na nových reprezentativních stránkách firmy. Rozhodli jsme se tedy pro změnu a nové webové stránky svěřili třebíčské reklamní agentuře Atlantic.

Jednodušší orientace, poutavá fotogalerie a aktuality o Irbis Panda

Novému webu nadále dominuje kombinace černé, červené a bílé barvy společně s naším nezaměnitelným logem. Původní homepage byla pro lepší přehlednost nahrazena novou, obsahující všechny důležité informace na jednom místě. Umístěním velkých fotografií a barevných předělů na homepage vznikl čistý moderní design, který je dnes zákazníky stále více vyhledáván. Celková grafická úprava textů a fotografií přispěla k rychlejší orientaci v nabízených službách.

Výraznou proměnou prošlo také samotné menu. Profil společnosti jsme shrnuli pod jedinou položku, a tak vznikl prostor pro reference. Tato sekce vám nabídne podrobnou fotogalerii výrobků, které jsme pro naše zákazníky zhotovili. Další novinkou v menu jsou aktuality, které slouží k oživení jinak statického obsahu webu a přináší vám vše podstatné o dění v naší firmě. Nabídku našich služeb najdete pod položkou Výrobní program.

Příjemnou výhodou nových stránek je jejich responzivní design, který umožňuje snadné prohlížení webu nejen v počítači, ale také v notebooku, mobilu či tabletu.

Co vám nové webové stránky Irbis Panda přináší především?

  • Čistý moderní vzhled odpovídající současným trendům ve světě informačních technologií.
  • Zajímavosti z prostředí naší firmy a oboru podnikání.
  • Kvalitní fotografie hotových výrobků pro naše zákazníky.
  • Responzivní design pro pohodlné zobrazení na počítači, tabletu i mobilním telefonu.